X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
آموزش دریافت موبایل رایگان از XPANGO
ساميار دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۱

این متن را کامل تا انتها بخوانید,مطمئن باشید ارزششو داره

هدف از ما از دعوت شما به دیدن این وبسایت، فراهم نمودن موقعیتی برای درامد زایی از اینترنت برای شما بوده است. البته آگهی این کار در قسمت کارمند آشنا به کامپیوتر روزنامه ی همشهری نیز به چاپ رسیده و شما میتوتنید با خیال راحت به کسب درآمد از اینترنت بپردازید.xpango یک سایت قدیمی فعال و مبتکر در زمینه تبلیغات اینترنتی هستش. این سایت در مقابل ورود کاربران و فقط دیدن تبلیغاتشون تو سایت به نسبت تعداد بازدید و در قبال معرفی سایت به اشخاص دیگر هدیه ای به انتخاب خودتون برای شما ارسال می کنه. مثلا برای نوکیا N73 باید 18 نفر معرفی کنی و برای apple ipod 2gb باید 25 نفر. این به نسبت بهای هدیه انتخابیتون متغییره.

مراحل کار: اول باید با لینک زیر وارد سایت بشین و ثبت نام کنین:

ورود به سایت

صفحه ای باز میشه که شما باید اون چیزی رو که می خواهید شرکت بهتون بده انتخاب کنید:

mobile Phone | Gaming Consoles | Mp3 Player | HD TVs | Pc / Mac

موبایل و وسایل بازی به نظر من موبایل از همه بهتره .(موبایلها به گفته سایت برای تمام اپراتورها تنظیم شده (
بعد : Registerروی این قسمت کلیک کنید در صفحه جدید اطلاعات خود رو وارد کنید:
First : nameاسم خودتون
Last : nameنام خوانوادگی
e-mail : ایمیل خودتون
Password : یه پسورد انتخابی که نباید فراموش بشه
Confirm password : تکرار پسورد بالا

Selection Gift: هدیه مورد نظرتونو انتخاب کنید

{{برخی اصطلاحات انگلیسی که هنگام وارد کردن آدرس به دردتون میخوره:

پلاک: NOواحد: Unit طبقه: FlatیاFloor ساختمان: Bldgکوچه: Alley خیابان: St خیابان بزرگ: Ave بلوار: Blvd میدان: Sq چهار راه: Cross بعد از: After قبل از: Before جاده: Rd جنوبی: South شمالی: North غربی: West شرقی: East

یک مثال:

مثلا: خیابان رودکی - نرسیده به کوچه مرتضوی - کوچه علمداری - پلاک 12 - طبقه 2

به انگلیسی میشه: Floor2-No12-Alamdari Alley-Before Mortazavi Ave-RoodakiAve

نکته : برای افرادی که در ایران زندگی میکنن زیاد فرقی نمیکنه آدرس و از اول به آخر بدن یا ازآخر به اول!}}


Address1 : آدرستون که باید دقیق باشه چون هدیه انتخابی شما به این آدرس میاد(باید انگلیسی وارد کنید)
Address2 : میتونید آدرستون رو به صورت فینگیلیش بنویسید. یعنی مثلا به این صورت: iran-mashhad-khiyaban e ahmad abad-...
Town \city : شهر محل زندگی شما
Country\state : استان محل زندگی شما
Post code\zip : کد پستی شما که دقیقا اونو وارد کنید که 10 رقمیه .
Referral id : اگر کادر خالی بود این کد را وارد کنید: 91587711
terms and conditions : رو هم تیک بزنید.
حالا دکمه register new رو بزنید.


.::راه های بدست آوردن امتیاز(Credits)::.

1.جمع آوری زیرمجموعه های فعال.(مجانی)

2.ثبت نام در offer هایی که بیشتر مجانی هستند و دو خاصیت دارند.(بعضی پولی و بعضی مجانی)

3.خریدن clix های سایت.(پولی)

1.جمع آوری زیر مجموعه های فعال:
برای این کار کافیست بر روی گزینه my account در بالای صفحه کلیک کنید و بعد از وارد کردن ایمیل ورمز ورود در صفحه جدید در وسط صفحه یک لینک به نام Referral Link میبینید که کافیست این لینک را به دوستانتان بدهید(به طور مثال این چنین است (http://www.xpango.com/?ref=91587711) و دوستانتان با وارد شدن به این لینک و ثبت نام کردن زیرمجموعه غیرفعال شما میشوند و برای اینکه به شما امتیاز اضافه شود باید خود را فعال کنند که برای اینکار کافیست در یک free offer را که بعدا توضیح میدهم چیست ثبت نام کنند تا به شما یک امتیاز اضافه شود.
2.ثبت نام در offer هایی که بیشتر مجانی هستند و دو خاصیت دارند

شما حتما باید دست کم در یکی از این آفر های ثبت نام کنید تا بتوانید فعال شوید(مرحله هفتم ثبت نام در سایت).برای این کار باید بر روی Complete Offers در آیتم های سمت راست صفحه کلیک کنید و بعد از میان تمامی این آفر هایی که در سمت راست صفحه میبینید به دلخواه انتخاب کنید و هر کدام که مجانی بود کامل کنید برای کامل کردن آفر بر رو more info کلیک کنید و در پایین صفحه باز شده شماره refferal خودتون رو میبینید که با کلیک بر روی complete offer به سایت مربوطه منتقل میشید و در آنجا باید ثبت نام کنید و بعد از ثبت نام در سایت آفر بعد از هفت روز شما عضو فعال محصوب خواهید شد و امتیاز مربوط به آن آفر را هم دریافت میکنید.توجه داشته باشید که برای فعال شدن کامل کردن یک offer الزامیست اما با کامل کردن آفر های دیگر امتیاز مربوط به آنرا طی هفت روز دریافت میکنید که بین 1 تا 4 است و همچنین توجه کنید که برای اینکه به ازای هر دوستی که زیرمجموعه شما شود به شما یک امتیاز اضافه شود آن فرد هم باید به همین روش فعال شود.در ادامه در تصویرهای زیر آموزش یکofferرا برایتان گذاشته ام که خیلی از دوستان نحوه ثبت نام را بلد نبودند ومن هم آموزش تصویری را برایشان آماده کردم.
.::آموزش تصویری ثبت نام در یکoffer::.

بعد از اینکه وارد اکانت خود شدید بر روی complete offer کلیک کنید کنید.(برای مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر بر روی آنها راست کلیک کرده وview image را بزنید)
سپس وارد همچین صفحه میشوید که باید بر رویEntertainment کلیک کنید در ضمن باید در وضعیعتInternationalباشید بررویofferدلخواه کلیک کنید که منlumosityرا انتخاب کرده ام.


درادامه این چنین عمل کنید.


چند سوال از شما خواهد برسید بعد جواب دادن به این سوالات که فرقی نداره که جوابی را انتخاب کنیدوارد چنین صفحه ای میشوید که باید مشخصات خود را وارد کنیدوcreate accountرا بزنید.وبه همین راحتی شما در یکoffer ثبتنام کردید.


..:: نحوه زیرمجموعه گیری ::..

بعد از ورود به سایت در بخش کاربری خود جلوی( Referral Link) لینک شما قرار دارد که از طریق این لینک میتوانید دوستان خودتان را به سایت معرفی بکنید

به عنوان مثال شما برای بدست آوردن مثلا ipad 2 باید 39 نفر را معرفی بکنید و آن 39 نفر هم هر کدام 1 نفر رو معرفی بکنن تا 39 امتیاز شما کامل بشود ویتوانید گوشی تبلت رو هدیه بگیرید(البته امتیازات به ارزش دستگاه مربوط میشه که لازم به ذکره که قیمتipad 2حدود 1400000هزار تومان است)

**اگه خیلی ساده تر بگم شما هزار تا هم زیر مجموعه بگیرید برایتان فرقی نمیکنه و هیچ امتیازی نمیگیرید بلکه هر زیر مجموعه ی زیر مجموعه ی شما به شما امتیاز میدهید.

**یک راه ساده تر هم هست که اون هم عضو شدن در سایت های که xpango به صورت Offer معرفی میکنه

یعنی شما یک زیر مجموعه میگیرید ودر ۱5-14 سایت عضو میشید(بستگی به امتیازی که اون سایت داره) که تا اینجا 14 امتیاز گرفتید و و قتی زیر مجموعه شما هم یک امتیاز بگیره (یعنی یک زیر مجموعه ویا یک امتیاز با ثبت نام در اون سایت ها کسب کنه) 15 امتیاز شما کامل میشه ومیتونیدمثلا: W810 خودتونو از سایت بگیرید.


..:: مشاهده ی زیرمجموعه ها ::..

شما برای مشاهده ی زیر مجموعه هایتان میتوانید بعد از اینکه وارد اکانت شدید در زیر تصویر هدیه خودکلمه یdetails را کلیک کنید که در ادامه وارد صفحه ی جدید میشوید که باید بر رویcredit details کلیک کرده وسپس چهار ردیف خواهید دید که دومین ردیف(به اسمReferralsاست) مر بوط به زیر مجموعه ها میباشد با کلیک بر روی more info زیر مجموعه های خود را خواهید دید که کنار هر زیر مجموعه ی جدید یک شکل مانند نامه که نماد ایمیل است وجود دارد بر روی آن کلیک کرده وموضوع ایمیل را بنویسید سپس متن لاتین را که در قسمت متن میباشد حذف کنید وهمین نکات و مطالب را هم به او بگویید یا این وبلاگ را به او معرفی کنید تا بداند باید چه کاری انجام دهد . تا با فعال شدنش به شما امتیاز داده بشود.


خلاصه ی مراحل:

1-ثبت نام

2-دریافت امتیاز(از 3 روش میتوانید امتیاز کسب کنید...1-جمع آوری زیر مجموعه و فعال شدن وی با کسب حداقل 1 امتیاز    2-ثبت نام در offer هایی که توضیح داده شد 3-خرید clix

3-پس از به حد نصاب رسیدن امتیاز جایزه ی خود را دریافت میکنید.